KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185266
nr 1318 5266
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, Signerad, 100x68 cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:29:43
4/4 11:23:06